Sme dlhoročný partner firmy Eset.

V dnešnom svete bezpečnostných incidentov sa našim klientom snažíme ponúknuť najlepšiu možnú ochranu. Pre systémy Windows (ale aj android a linux server) doporučujeme produkty lídra v tejto oblasti.

Sme dlhoročný partner firmy Eset, pravidelne sledujeme vývoj jej riešení a nasadzujeme ich u klientov.

eset partner

Pri poskytovaní webových služieb spolupracujeme len s najlepšími

Domény, webhosting, dedikované servery, VPS a mnoho iných služieb zabezpečujeme v spolupráci s firmou Websupport. Číslo jedna na slovenskom trhu je pre nás oporou pri zabezpečení často kľúčových služieb pre našich klientov.

Domény, Hosting, VPS

Niekoľko www stránok z našej dielne

Sú to jednoduchšie i sofistikované stránky z rôznych oblastí. Niektoré firmy požadujú len jednoduchú stránku s kontaktom či mapou, iné naopak komplexné prepojenie s ich informačným systémom, s možnosťami správy priamo v ňom. Komplexné e-shopy umožnujú našim klientom obsluhovať tisíce klientov ročne, pružne pridávať upravovať tovar, robiť akcie a podobne. Veľmi dôležitým prvkom pri tomto type stránok je kvalitné SEO, dobrá analýza prístupu na stránky (google analytics).

Používame štandardné technológie, frameworky, cms, jazyky (php, js, oscommerce, wordpress, joomla, jQuery) aby sme našich klientov netlačili do vendor lock-in. Všetky stránky našich klientov bežia na bežných webhostingoch popredných firiem v tejto oblasti (Websupport, Webglobe, Yegon) na osvedčenej kombinácii LAMP.

Tak ako sa vyvíja internet, tak sa vyvíjajú i stránky našich klientov. Stále väčší dôraz kladieme na responzibilitu a správne zobrazenie stránok na zariadeniach rôznych typov ako sú mobily, tablety, notebooky, obrazovky s vysokým rozlíšením...